Hakkımızda

Hakkımızda


Yaşar Ticaret 1980 yılında Laleli Gençtürk caddesinde Yaşar Sucu tarafından kurulmuştur. 1996 yılından itibaren ticari faaliyetine Bağcılar Oto Center ve Kadıköy adreslerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden bugüne ticari plaka, sıfır km ve 2. el otomobil alım-satım, ticari plaka kiralama, taksiden çıkan otomobillerin alım-satımı, sigorta ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir. Profesyonel personeli ve üstün hizmet politikası ile her bakımdan sektördeki yerini perçinlemiştir.


Vizyonumuz


Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda lider olmak, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına kaliteli hizmetlerimizle cevap vermek, çalıştığımız markalarımızı kurumsal kimliğimiz ile birleştirip otomotiv ve taksi piyasasında en üst noktaya gelmek ve müşterilerimiz için tartışmasız tek isim olmaktır.


Misyonumuz


Günümüz rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda yönetim kurulu başkanımız sayın Yaşar Sucu önderliğinde müşterilerimizin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak için gerekli tüm çalışmaları yapmak faliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yenilikleri takip ederek bunu en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktır.

Mesaj Bırakın

Bilgi almak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz:
(212) 673-5-800

X